Naučte se bojovat se svým strachem

prijimam_strach_kolarikovaStrach je nedílnou součástí našich životů, který bezesporu pomáhá lidem přežít. V dnešní době však mnoho z nás většinu strachů přehání a o situacích, kterých se obáváme, mnohdy vymýšlíme téměř hororové scénáře. Naučte se svým strachem bojovat a obraťte tak tento nepříjemný faktor ve svůj prospěch. Program od Lucie Kolaříkové s titulem „Přijímám svůj strach“ Vám poskytne pomocnou ruku.

Buďte odolní vůči svému strachu

Strach je velice osobní téma a každý z nás ho prožívá v jiné formě a frekvenci, na čem se ovšem shodneme je fakt, že je to velice nepříjemný pocit. Vydejte se tedy na cestu, ve které se se svým strachem naučíte pracovat a odstartujete tím revoluci ve Vašem životě. Prostřednictvím programu „Přijímám svůj strach“ získáte zcela nové informace, osvojíte si nové způsoby myšlení a zvyky, které Vám pomohou bojovat se svými strašáky. V tomto unikátní programu se můžete těšit např. na:

  • meditační a relaxační techniky,
  • inspiraci pro Váš život a životní postoj,
  • praktické rady a konkrétní návody pro hravé zvládnutí pocitu strachu,
  • odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se tohoto stěžejního témata.

Cílem Lucie Kolaříkové a jejího unikátního programu „Přijímám svůj strach“ je naučit Vás přijímat svůj strach, mít ho za svého pomocníka a učitele po Vaší cestě životem.

Kdo Vás bude provázet programem „Přijímám svůj strach“?

Tímto online programem Vás provede Lucie Kolaříková, odbornice a psycholožka v oblasti rozvoje zdravé sebelásky a zvládnutí strachu. Lucka ukazuje ženám, jak se stát samy sebou, jak prožít život dle svých vlastních potřeb bez zbytečných her či obelhávání. Zbořte mýty o strachu a spolu s Luckou se vydejte na cestu životní změny, ve které se budete cítit vyrovnaněji, uvolněněji a klidněji.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *