Nahlédněte do zákulisí EmailAcademy Premium

eap_analyzaChcete zjistit, jaká fakta ukrývají a jak fungují velké kampaně či získat informace, ke kterým Vás jen tak někdo nepustí? Pokud ano, tak právě pro Vás je určen ebook s titulem „PDF report: V číslech o EmailAcademy Premium“ od experta Jiřího Svobody.

Co můžete očekávat od tohoto reportu?

Analýza představuje detailní report popisující průběh celé kampaně, která je zaměřená na prodej online kurzu EmailAcademy Premium od známého odborníka v oblasti internetového marketingu Davida Kirše. Ebook “PDF report: V číslech o EmailAcademy Premium“ Vám prozradí, jak jsou konkrétní věci funkční a efektivní a odhalí mnoho zákulisních informací. S touto analýzou můžete také porovnat Vaše současné projekty a následně provést základní změny, které Vám pomohou nakopnout Vaše podnikatelské sny.

Tento komplexní report obsahuje více než 35 nabitých stran plných faktů, číselných údajů, detailní harmonogram, řadu tabulek, grafů, prodejních textů, termínů, přepisů A/B testů či komplexní rozpis jednotlivých prací a mnohem více. V analýze obdržíte mnoho konkrétních a zajímavých informací, které stojí za každou velkou kampaní, jako např.:

  • rozpis veškerých aktivit v čase, konkrétně po měsíci,
  • soupis zakoupených médií, jejich efektivita a nákladová stránka,
  • podrobný report registrovaných emailů,
  • struktura zákazníků a jejich nákupní chování,
  • údaje o obchodní výkonnosti celé kampaně,
  • seznam a vizualizace všech A/B testů včetně vyhodnocení jejich výsledků,
  • detailní popis prodejů, chování zákazníků, záruky spokojenosti, zákaznické péče a nutné pracovní pozice, návštěvnosti či statistik z prostředí Google Analytics,
  • přehled emailových kampaní, jejich termínů, předmětů a vyhodnocení efektivity,
  • seznam použitých online nástrojů včetně odkazů a praktických příkladů pro jejich nejúčinnější využití, atd.

Kdo je autorem tohoto detailního reportu o kurzu EmailAcademy Premium?

Autor zmíněného PDF reportu Jiří Svoboda se v online kurzu EmailAcademy Premium zabýval návštěvností, konverzí, reportingem, nákupem medií, PPC reklamou, remarketingem a výrobou reklamních formátů, a proto je nejrelevantnější osobou z celého týmu tohoto kurzu pro vytvoření a sepsání této analýzy. Podniká již řadu let a zažil obě strany podnikání, jak dobré, tak i zlé časy. Jiří Svoboda je díky svým bohatým zkušenostem odborníkem na pravém místě, který zná i všechna skrytá zákoutí online marketingu. Nechte se tedy inspirovat a osvojte si nové marketingové vědění!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *