Mějte snový život pomocí ebooku „8 kroků k podnikání z pláže“

stanislava mrazkova 8 kroku k podnikani z plazeDokážete si představit podnikání, které je tak dokonale zautomatizováno, že vydělává peníze bez zásahu lidské ruky, ať jste kdekoliv na světě? Dokonalou podobu online podnikání Vám v ebooku “8 kroků k podnikání z pláže“ s podtitulem “aneb jak to vlastně funguje?“ představí expertka Stanislava Mrázková. Myšlenky autorky, která si díky své jedinečnosti získala přízvisko “podnikatelka z pláže“, Vám mohou dopomoci, abyste se i Vy stali úspěšnými plážovými podnikateli či podnikatelkami.

Obsahem ebooku, který Vám tímto vřele doporučujeme, je 8 tipů či rad pro naplnění principu svobodného podnikání a vlastních snů díky získání ekonomické soběstačnosti. Sama autorka Stáňa Mrázková shrnuje v tomto ebooku svůj současný život větou “Žiju svůj život naplno a plním si své sny, i ty nejšílenější, každý den“. Jen málokdo z nás by nechtěl být díky svému podnikání bohatý, co tedy pro to udělat?

Osm zastávek pro úspěšné podnikání

Stáňa se řadí k TOP10 nejúspěšnějším online podnikatelům u nás. I ona získala základ svého know-how od jiných online marketérů, a protože věří v sílu spolupráce a sdílení, můžete si kus těchto znalostí osvojit i Vy. Je už pak hlavně na Vás, zda se stanete úspěšným podnikatelem či podnikatelkou z pláže.

Plážový systém podnikání je založen na automatizovaném systému, který ve dne v noci pracuje na internetu pro Vás. Prozradíme ještě, že Stáňa v ebooku “8 kroků k podnikání z pláže“ rozvádí dva stěžejní pilíře plážového podnikání, kterými jsou pochopení 9 klíčů k zákazníkově peněžence a expertní autentický příběh. Následně už můžete nastoupit cestu s 8 zastávkami, které Vás dovedou do cíle v podobě úspěšného podnikání. Další podrobnosti a informace naleznete v ebooku “8 kroků k podnikání z pláže“, ve kterém si všechny informace osvojíte a poté aplikujete do Vašeho podnikatelského prostředí. Neváhejte se přidat k úspěšným podnikatelům či podnikatelkám z pláže, tento eboook zdarma stojí za přečtení!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *