Martin a jeho příběh. Jaký je ten Váš?

Budu Vám vyprávět příběh o zaneprázdněném Martinovi, který vedl běžný život, asi jako každý druhý. Martin měl zálibu v moderních technologiích, které mu vyplňovaly podstatnou část života. I díky své práci v marketingové firmě potřeboval sledovat všechny trendy v oboru a přitom všechny tyto novinky vstřebávat rychle a efektivně.

Nelze se tedy divit, že ho již před nějakým časem zaujala možnost vzdělávání online. Jeho kamarád z online webináře Michal mu prozradil, že existuje způsob, jak se vyhnout zdlouhavému hledání toho pravého online kurzu na vlnách internetu. Na jeho radu zadal ve svém oblíbeném prohlížeči adresu Kurzo.cz a pak se díky tomu začaly dít v jeho životě věci!

Nejenže už Martin nebyl nucen chodit na běžné kurzy (kdo na ně dnes má dostatek času, že?), mohl se začít vzdělávat kdykoliv a kdekoliv a jednoduše vybírat z pestré nabídky kurzů mnoha oborů. A nejen to! Martin se díky aktivitě na sociálních sítích těchto vzdělávacích produktů seznámil s mnoha novými přáteli, kteří měli podobné zájmy.

Nechte se i Vy inspirovat Martinovým příběhem a vzdělávejte se prostřednictvím portálu Kurzo.cz:

  • kdekoli,
  • kdykoli,
  • zdarma či levně,
  • z široké nabídky kurzů.

 

Podívejte se na Martinův příběh.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *