Jak funguje Kurzo.cz

Portál Kurzo.cz je ambiciózní projekt, jenž má za cíl představit infopodnikání v České republice i na Slovensku široké veřejnosti. Kurzo.cz shromažďuje na jednom místě široké spektrum aktuálních online vzdělávacích kurzů, ze kterých si může vybrat opravdu každý. Provozovatelem portálu je firma Czech Digital s.r.o. známého českého odborníka na online marketing a infopodnikatele Jiřího Svobody, který je se svými bohatými zkušenostmi zárukou kvalitně poskytnuté služby.

Typy cen produktů na Kurzo.cz

Za peníze

Vzdělávací produkt - kurz, ebook, videonávod aj., si kupujete za peníze jako v klasickém eshopu. Zakoupený produkt bude po zaplacení přidán do vaší soukromé uživatelské knihovny. Pokud na Kurzo.cz ještě nemáte uživatelský účet,bude vám vytvořen.

Za email

Pokud chcete získat produkt, který má cenu "Za email", poskytněte autorovi svou emailovou adresu pro zasílání obchodních sdělení. Zakoupený produkt bude po zadání emailové adresy přidán do vaší soukromé uživatelské knihovny.

Ukázka Kurzo.cz

Portál Kurzo.cz je rozsáhlý projekt, který má za cíl představit infopodnikání v České a Slovenské republice široké veřejnosti. Provozovatelem portálu je Czech Digital s.r.o., firma jednoho ze známých českých infopodnikatelů, Jiřího Svobody.

Pro koho je portál určen?

  1. Autorům infoproduktů, kteří mají možnost zde prezentovat své produkty.
  2. Lidem, kteří hledají informace a chtějí se učit a poznávat nové věci.

Do budoucna má být tento web místem, kde se setkává nabídka autorů s poptávkou zákazníků.

Jaký je přínos webu?

Tento portál shomažďuje na jednom místě všechny možné typy infoproduktů nejrůznějších oborů. Lidé tak mají možnost jednoduše vyhledat produkty svého oblíbeného autora nebo najít alternativy k jim známým produktům.

Kolik produktů obsahují Kurzo?

K 11.12.2014 evidujeme v databázi 666 produktů od 274 autorů.