Internetové strategie pro zvýšení návštěvnosti a zisku webových stránek v kurzu “Business Boost“

otakar libal business boostPatříte mezi online podnikatele, provozovatele webových stránek různého zaměření či e-shopů? Jste v začátcích svého podnikání, máte už dobře nakročeno či se Vám vůbec nedaří zaujmout klienty a následně uskutečnit prodej? Kurz poměrně mladého, ale zkušeného Otakara Líbala s titulem „Business Boost“ Vám prozradí podnikatelské strategie, které zajistí úspěch i Vašemu webu a nasměruje ho správným směrem.

Na co se můžete ve video-kurzu „Business Boost“ těšit?

V tomto programu na Vás čekají celkem tři postupové strategie, s jejichž implementací se Vám podaří zvýšit funkčnost Vašich webových stránek a zkvalitnit prodejní systém, který Vám přinese znásobení Vašich příjmů. Kurz ve své šířce jde do detailů, který účastníkům dovolí získat dostatečně velký náskok před konkurencí (např. jak stlačit cenu reklamy z 80 Kč na pouhé 3 Kč, apod.).

Program “Business Boost“ se skládá jak z bezplatné části, ve které obdržíte tři videa na téma prodejní sekvence, konverze, návštěvnost, tak i z placené části. V placené části kurzu na Vás čeká více než sto užitečných videí, cvičení a různých šablon, s jejichž pomocí si rychle a efektivně vytvoříte webové stránky a reklamní materiály bez rizika neúspěchu. Celý je navržen tak, aby prezentoval své praktické zkušenosti a znalosti z praxe jednoduchou formou, tak abyste toto nově získané know-how mohli efektivně zavést do Vašeho podnikání s pozitivními výsledky a novými klienty.

Konkrétně je obsahem:

  • tvorba funkčních webových stránek a prodejního systému přinášející zisky,
  • důležité detaily, které Vám pomohou získat potřebný náskok před konkurencí,
  • konkrétní postupy a praktické příklady,
  • málo známé a přitom velice efektivní internetové nástroje, které budou vysvětleny na konkrétních příkladech,
  • návod, jak skládat prodejní sekvenci pro dosažení co možná největšího zisku,
  • účinné nástroje a postupy směřující k rychlému vytvoření stránek, které budou prodávat a přivádět nové klienty.

Kdo je autor kurzu “Business Boost“?

Autorem video kurzu „Business Boost“ je Otakar Líbal. Přes svůj poměrně mladý věk disponuje velkými znalostmi a zkušenostmi. Otakar stál také u zrodu několika velkých kampaní. Odhalte i Vy účinné strategie, které zvýší funkčnost Vašich webových stránek a začnou generovat slušné zisky.

 

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *