Hubněte hrou s Lucií Matějíčkovou

Mnoho žen v současné době není příliš spokojeno se svojí postavou a váhou. Zkouší různé diety, hladovky, tréninky avšak výsledky se stále nedostavují. Lucie Matějíčková má však ve svém video-kurzu s názvem “Hubnutí hrou“ recept na změnu.

Lucka se problematikou hubnutí zabývá už 5 let. Samotná autorka si prošla několika dietami, zjistila, jak těžké je zhubnout a jak je o to složitější daný stav následně udržet. Prostřednictvím vzdělávacího kurzu se lektorka Lucie Matějíčková rozhodla s Vámi podělit o svůj recept na štěstí a pomoci tak ostatním ženám dosáhnout vysněné postavy.

Ve vzdělávacím kurzu Vám autorka odhalí nejúčinnější techniky a způsoby efektivního hubnutí. Prozradí, co funguje či co naopak nefunguje, jak správně cvičit a jak zdravě jíst. Dále se věnuje jo-jo efektu, z jakých důvodů nastává a jak se mu nejlépe vyhnout. Naučí Vás porozumět vlastnímu tělu, získat sebevědomí a motivaci. Pokud považujete hubnutí za cestu ke štěstí, je tento kurz určen právě Vám.matejickova_hubnuti_hrou

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *