Dostaňte Vaše emoce pod kontrolu s pomocí kurzu “Neurorestart Emoce“

jiri vokac cmolik neurorestart emoceNechcete se už nechat vláčet svými emocemi? Ukazovat svoji zranitelnou tvář či démona, který se ve Vás skrývá? S programem “Neurorestart Emoce“ od Jiřího Vokáče Čmolíka, známého transformátora, se naučíte, jak ovládat Vaše emoční stavy. Celý program je opřen o techniku Epigen Terapie, která je založena na efektivní práci s emocemi.

Co je Epigen Terapie?

Epigen Terapie se zaměřuje na dosažení emoční rovnováhy, odbourání negativních vlivů, strachů a fobií. Představují soubor několika unikátních technik, které čerpají svůj základ z energetické psychologie, kvantového pojetí emocí a práce s energií. Metoda Epigen Terapie je velice rychlý a univerzální způsob pro odstranění negativních vzorců chování a bloků.

Charakteristika kurzu “Neurorestart Emoce“

Lékařsky ověřené výzkumy dokazují, že emoce představují základ pro úspěšný a spokojený život. V programu „Neurorestart Emoce“ dochází ke spojení neurovědy, kvantové fyziky a psychologie. Jak již bylo zmíněno, v kurzu je využita technika Epigen Terapie, díky které naleznete novou energii a chuť do života. „Neurorestart Emoce“ se dotýká tří oblastí lidského života, a to minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Pomocí pochopení Vašich negativních emocí z minulosti můžete lépe ovlivnit svoji budoucnost a získat tak potřebnou sílu pro vyladění Vašich emocí a odbourání emočních tlaků. Program Vám nabízí tři bezplatná výuková videa se třemi metodami Epigen Terapie pro techniku odrazu, techniku otevřeného srdce a techniku odvádění křivd a viny.

V 21-denním placeném programu “Neurorestart Emoce“ obdržíte celkem:

  • 21 výukových videí pro Vaše emoce,
  •  21 videí s danou Epigen Terapií,
  •  pracovní manuál na každý den,
  •  3 živá online vysílání,
  •  22 autorských energetických zářičů,
  •  přístup do členské sekce,
  •  imaginaci na základě NLP technik.

Kromě tohoto nabytého obsahu obdržíte navíc zajímavé bonusy v podobě Firewalkingu, živé akce programu „Neurorestart Emoce“ a bezplatný přístup do legendárního programu „Neurorestart 21 dní„.

Kdo je autorem online tréninku “Neurorestart Emoce“?

V programu “Neurorestart Emoce“ se potkáte s transformačním řečníkem a odborníkem na přetransformování Jiřím Vokáčem Čmolíkem, který si na pomoc přizval Moniku Urbanovou, specialistku na psychologickou techniku Epigen Terapie. Dejte i Vy průchod emocím a odstartujte restart svého života!

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *