Chcete zhubnout? Trpíte na Jo-jo efekt? Tomáš sepsal praktický návod jak na to

vyzva-21-dni-hubnuti-zhubnout-cvikyPokud se Vám nedaří hubnout, trápí Vás jo-jo efekt, či nejste spokojeni se svým fyzickým vzezřením, nepřehlédněte unikátní projekt od zkušeného fitness trenéra Tomáše Jehličky s názvem “Výzva 21 dní – Praktický návod, jak zhubnout 8 cm za 21 dní“.

Tento projekt je založen na dosažení potřebných výsledků krok za krokem, aniž byste museli přijmout diktaturu jídelníčku či tvrdých dávek tréninku.

Obsahem vzdělávacího kurzu Výzva 21 dní – Praktický návod, jak zhubnout 8 cm za 21 dní je především odhalení tří stěžejních důvodů, proč převážná většina lidí nevydrží soustavně cvičit.

Mezi tři základní pilíře úspěchu patří:

  1. posilování,
  2. jídelníček
  3. a kondiční trénink.

Podle Tomáše Jehličky je například nutné zpevňovat postavu, provádět kondiční trénink, jíst zdravě, zároveň pestře a nevynechávat v jídelníčku své oblíbené pokrmy. Při zapojení těchto tří nezbytných faktorů dochází k dosažení kýženého synergetického efektu. Neopomenutelným krokem k úspěchu je také stanovení si správného cíle, protože každý začátek vede k nějakému konci.

Vše co se tu píše možná znáte, ale pojďte se podívat na faktické rady a kompletní návod, který Tomáš dal dohromady a servíruje vám tyto informace o hubnutí a formování postavy jednoduchou a přehlednou formou pomocí videí. První videa jsou zdarma

Odborník Tomáš Jehlička potřebné informace k dosažení žádoucí postavy sbíral řadu let a investoval mnoho času i peněz do nejrůznějších ebooků, webinářů a členství. Všechny své návody zkoušel jak na sobě, tak i na svých klientech. Jeho rukama prošlo už více než 15 000 spokojených klientů a pokud se k nim chcete zařadit i vy, chcete žít zdravě a přitom chutně, vidět výsledky s pocitem, že to jde úplně samo, neváhejte a nenechte si ujít tento ojedinělý video-kurz.

vyzva-21-dni-hubnuti-zhubnout-cviky-reference

>> Zobrazit videa zdarma o formování postavy

 

——————————————————————————————————————

 

Magnetický marketing

magnetický marketing

Chcete místo hubnutí zapracovat na svém podnikání? Marketing a všechny činnosti s ním související hrají nepostradatelnou roli v každém podnikání. Nedaří se Vám uspět, máte dokonalý produkt či službu, ale přesto se úspěch nedostavuje. Je to možná proto, že dosavadní klasické formy marketingu v současné době přestávají fungovat a pokud budete i nadále tyto zastaralé formy ve Vašem podnikání uplatňovat, úspěch či vysoké zisky se Vám budou stále vzdalovat.

Jiří Svoboda
Konzultant pro efektivní internetový marketing. Zajímá se o inovace ve vzdělávání, podporuje vzdělávání přes internet a používání chytrých nástrojů, které usnadňují život podnikatelům.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *