Buďte více sama sebou díky semináři „Síla ženy“

dagmar kozinova sila zenyMnoho z nás se velmi často podceňuje a neuvědomuje si své schopnosti a sílu. Tyto negativní pocity se pak odrážejí v činnostech, které konáme, a zároveň svým sebepodceňováním ovlivňujeme i okolí, které nás obklopuje. Dagmar Kožinová pro všechny ženy připravila víkendový seminář na téma „Síla ženy„, který se uskuteční v letním měsíci srpnu od pátku 21.8. do 23.8.2015 v krásném prostředí Hodonína v Centru Kulatá brána.

O semináři „Síla ženy“

Tento seminář Vám pomůže objevit Vaši skrytou vnitřní sílu a poznat tak sama sebe v právém světle. Stanete se ženou, ze které vyzařuje zdravé sebevědomí, respekt k sobě samé a svým vlastním hranicím. Naučíte se milovat a přijímat ve své nedokonalosti a v celé své podstatě.

Na semináři „Síla ženy“ se můžete těšit na mnoho praktických cvičení, které proberete do skutečné hloubky. Bude především řeč o tématech

  • sebevědomí, v rámci kterého zapracujte na pevných základech Vašich vnitřních hodnot, uvědomíte si své možnosti a schopnosti,
  • sebedůvěra, kdy začnete dostatečně věřit v sama sebe,
  • sebeúcta, kde posílíte vlastní sebeúctu a vytvoříte hranice, za které již své okolí nepustíte,
  • sebeláska, klíč k čisté lásce k druhým tkví v počáteční lásce k sobě samé a
  • sebepřijetí, v rámci kterého se příjmáte taková, jaká skutečně jste se svými klady i zápory

Kdo pro Vás víkendový seminář “Síla ženy“ připravil?

Celé živé setkání “Síla ženy“ pro Vás připravila Dagmar Kožinová, která se zabývá osobnostním rozvojem žen. Svou pozornost zaměřuje především na dosažení harmonie s vlastním tělem a opětovnému navrácení k ženství a přirozenosti. Chcete-li se i Vy stát sebevědomou a milující ženou, nenechte si ujít připravovaný seminář “Síla ženy“.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *