Buďte grilovacím expertem díky ebooku „Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“

Léto se už pomalu ale jistě blíží a spolu s ním i možnost velmi oblíbeného grilování. Patříte-li i Vy mezi milovníky grilování a báječných pochoutek, které touto úpravou mohou vzniknout, určitě nepřehlédněte ebook od Tomáše DytrychaJak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“.

Co je obsahem publikace “Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“?

Tomas Dytrych maso na grilu 2Jen málokdo si umí představit léto bez slunce, vody, dovolené a v neposlední řadě také bez grilování. Tato tepelná úprava masa, zeleniny, či dalších dobrot je nejen v podmínkách českého prostředí stále oblíbenější, avšak mnoho z nás si stále láme hlavu s otázkou, jak vybrat správný gril, správné suroviny či jak vše chutně zpracovat. V ebooku s názvem “Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“ si osvojíte základy správného grilování, naučíte se, jak si správně zvolit gril a dle jakých kritérií. Dále si rozšíříte Vaše povědomí o péči o gril a správných metodách grilování.

Konkrétně v ebooku “Jak si vybrat gil a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“ naleznete témata:

  • jak vybrat gril dle používaného paliva (plynový gril, elektrický gril či gril na dřevěné uhlí) a jejich vzájemné porovnání,
  • základní způsoby grilování, mezi které patří nepřímé grilování, zauzování v grilu, rožnění na otáčecí rotiserii a přímé grilování ve žhavých uhlících,
  • začínáme s grilováním (příprava na grilování v kotlovém grilu, plynovém grilu a elektrickém grilu dle zvoleného způsobu grilování),Tomas Dytrych maso na grilu 3
  • základní náčiní na grilování (jako např. startér, kvalitní palivo, podpalovač, rukavice, kleště, kartáč na čištění roštu od případných připečených zbytků potravin apod.).

Nechybí zde triky a tipy od nejlepších světových kuchařů na grilu. K ebooku „Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dní“ obdržíte navíc příjemný bonus v podobě nejoblíbenějších videoreceptů, které si můžete na Vašem grilu připravit a „Desatero úspěšného grilování„.

Kdo je autorem titulu „Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“?

Autorem publikace je Tomáš Dytrych, vášnivý propagátor grilování. Této oblasti kuchařského umění se věnuje více než sedm let. Do ebooku „Jak vybrat gril a stát se Mistrem grilu během 14 dnů“ sepsal nejdůležitější informace týkající se grilu a přípravy pokrmů. Staňte se i Vy specialistou na grilování a překvapte své známe Vašimi pochoutkami z grilu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *